29 Nisan 2018 Pazar

Yaz Takı Tasarım Kursu - Tığ İşi Kristalli Ümit Bilekliği

Yaz aylarına giriyoruz, satış yapan arkadaşların kolay çalışacağı veya kendi takısını tasarlayıp kullanmak isteyenlerin kolaylıkla yapabileceği bir kaç modeli sizlere aktarmak istiyorum. İlk olarak Selma Yalçın hanımefendiden öğrendiğim bir bilekliği yapacağız. Çalışmamız için gereken malzemeler; naylon ip, 11/0 kum boncuk, en az 52 adet 5 veya 6 numara Çek kristali (tabi ki bu sayı sizin bileğinizin kalınlığına göre değişiklik gösterebilir), çıt çıt kapama (mıknatıslı kapama da kullanabilirsiniz).

Yavaş, yavaş yaptığım takı tasarım kursu projesi meyvelerini vermeye başladı. Yayımladığım videolardan yararlanılarak yapılan çalışmalar bana ulaşıyor. Güzel şeyler oluyor ve bu da benim çok hoşuma gidiyor. Demek ki doğru yolda ilerliyoruz. Daha yolumuz çok uzun, kafamda sizlere aktaracağım o kadar çok çalışma var ki, tek sıkıntı zaman.

Eğer çalışmalarınızı benim haricimde herkes ile paylaşmak isterseniz Facebook sayfamı kullanabilirsiniz.Tığ işi kristalli Ümit bilekliği nasıl yapılır?


Soru görüş ve önerileriniz benim için çok önemli, bunları bana YouTube kanalım üzerinden aktarırsanız çok sevinirim. Bunları elimden geldiğince tek, tek okuyup değerlendiriyorum. Güncel yayınlardan haberdar olabilmek ve daha fazlası için kanalıma abone olabilirsiniz

Nazo Takı Tasarım Kursu

Nazo Jewelry Design Course

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Anfora - Testi - Sürahi nasıl yapılır

Bu dersimizde sizlere yapımı oldukça basit olan anfora, testi veya sürahi şeklini verebileceğiniz bir aparatın yapımını anlatacağım. Kulla...