30 Nisan 2018 Pazartesi

Papatya Yüzük Nasıl Yapılır

Eskilerde papatya yüzük olarak bildiğimiz revaçta olan bir çalışmamız vardı, sizlere onu aktarmaya çalışacağım. Sizler bunu isterseniz yüzük, isterseniz kolye ucu olarak kullanabilirsiniz.

Bu çalışma için gereken malzemeler; 3 numara kristal boncuk, 4 numara kristal boncuk, papatya taşları, yaprak taşları, 0,16 milimetre misina, 2 adet boncuk iğnesi. Bu malzemeleri kristal satan her boncuk mağazasında bulabilirsiniz.

Papatya yüzük nasıl yapılır?YouTube kanalına bazen çok güzel sorular geliyor, bu benim çok hoşuma gidiyor, çünkü bu sorular kanala bir ışık oluyor. Benim bu kanalda yapmak istediğimde tam anlamı ile bu. Sizlerin soruları, görüşleri ve önerileri benim için çok önemli, kanal bu sayede büyüyüp gelişecek, daha sonra gelenler bu yazılanları okuduklarında, kendi sorularına da cevaplar bulabilecek. En büyük amacım bu kanalın zaman içinde eşsiz bir kaynak olmasını sağlayabilmek. Kanaldaki yayınlardan anında haberdar olmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

Nazo Takı Tasarım Kursu

Nazo Jewelry Design Course

Eğer çalışmalarınızı benim haricimde takı yapımına gönül vermiş herkes ile paylaşmak isterseniz Facebook sayfamı kullanabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Anfora - Testi - Sürahi nasıl yapılır

Bu dersimizde sizlere yapımı oldukça basit olan anfora, testi veya sürahi şeklini verebileceğiniz bir aparatın yapımını anlatacağım. Kulla...