29 Nisan 2018 Pazar

Kendi Yüzüğünü Kendin Yap Kristalli Yüzük Nasıl Yapılır

Bu dersimizde sizlere geçen dersimizde bahsettiğim, yapımı kolay, kullanışlı aynı zamanda satışı da kolay olan ve çok sevilen kristalli yüzük yapımını aktaracağım. Kullanacağımız malzemeler, 0,16 milimetre misina, 18 adet siyah 4 numara kristal, 18 adet beyaz 4 numara kristal. 3 veya 4 gram 11/0 kum boncuk.

Kendi kristalli yüzüğümü nasıl yaparım


Eğer çalışmalarınızı benim haricimde herkes ile paylaşmak isterseniz Facebook sayfamı kullanabilirsiniz.YouTube kanalına bazen çok güzel sorular geliyor, bu benim çok hoşuma gidiyor, çünkü bu sorular kanala bir ışık oluyor. Benim bu kanalda yapmak istediğimde tam anlamı ile bu. Sizlerin soruları, görüşleri ve önerileri benim için çok önemli, kanal bu sayede büyüyüp gelişecek, daha sonra gelenler bu yazılanları okuduklarında, kendi sorularına da cevaplar bulabilecek. En büyük amacım bu kanalın zaman içinde eşsiz bir kaynak olmasını sağlayabilmek.

Takı Tasarım Kursu

Jewelry Design Course

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Anfora - Testi - Sürahi nasıl yapılır

Bu dersimizde sizlere yapımı oldukça basit olan anfora, testi veya sürahi şeklini verebileceğiniz bir aparatın yapımını anlatacağım. Kulla...